ВІДКРИТТЯ ЗАМКІВ ХАРКІВ
У цій статті ми наведемо для Вас найбільш часто зустрічаються поради у короткому – стислому – вигляді, щоб Ви не обтяжували себе пошуками потрібної інформації і не витрачали свій дорогоцінний час.
Не будемо оригінальничати і почнемо з дверей і замків. Двері нам потрібна надійна, міцна, встановлена без зауважень в підходящу для неї дверну коробку. Це ж стосується і замків. Їх мало просто вибрати хорошими і якісними – вони також повинні бути коректно встановлені без зазорів, тріщин, без надмірних зусиль по «впихиванию». Якщо у Вас є хоч найменші сумніви в правильності установки або роботи Вашого замку – не зволікайте, змініть замки.
Проживаючи на першому або останньому поверсі, не варто нехтувати гратами на вікнах. Можливо, Ви скажете – ну, на першому-то зрозуміло, а на останньому-то чого? Хто дострибне? Може, і не дострибне, зате з даху може потрапити запросто.
Те ж стосується і випадків, коли поруч з Вашими вікнами росте красиве розкидисте дерево – або розташована пожежна драбина.
Можете собі дозволити (і якщо у цьому є сенс, звичайно) – встановіть сигналізацію. Не можете або не хочете так витрачатися – встановіть обманку – просту лампочку, замасковану під сигналізацію. Якщо Ви самі не розповісте, сторонній людині (читай: зловмисникові) буде невтямки, що сигналізація «липова».
Отже, це були технічні поради. Тепер про Ваших звичках.
Чи Любите Ви обговорювати нові придбання зі своїми знайомими? А Ви можете повністю довіряти? Ваші діти хваляться обновами в школі або у дворі? Запрошують додому нових приятелів? Може, варто задуматися? Слово не горобець, не вчасно сказане, воно може долетіти до «небажаних» вух. Можливо, хтось із Ваших знайомих або друзів Ваших дітей абсолютно щиро захопитися чимось, побаченим у Вас (або почутим від Вас) вже перед своїми знайомими, а там, як кажуть, язик до Києва... І вже тим більше не слід обговорювати свій достаток, стоячи в черзі в магазині або в багатолюдному кафе.
Не зберігайте запасний ключ у «секретному місці типу третього зліва каменю, одвірка, поштового ящика або килимка. Віддайте його довіреним людям – сусідам, родичам, друзям – комусь, кому Ви довіряєте. Якщо втратили ключ – не тіште себе думками, що у багатомільйонному місті ніхто не визначить, від якої двері цей ключ – цілком можливо, що ключ у Вас вкрали, і скоро очікуються непрохані гості. Змініть замки.
Вчасно спорожняйте Ваш поштовий ящик – переповнений, він буде сигналізувати про Вашому тривалій відсутності. Також, можливо, слід відмовитися від виписки дорогих видань або перенаправити їх на місце Вашої роботи – навіть по вмісту поштової скриньки багато можуть зробити певні висновки про Вашому достатку.
На час Вашої тривалої відсутності доручіть турботу про Ваших кольорах сусідам – або зніміть їх з підвіконня – своїм зів'ялого виглядом вони також повідомлять бажаючим, що господарів немає вдома.
Не запрошуйте малознайомих людей у квартиру. Якщо уникнути цього неможливо (наприклад, у разі виклику майстра по ремонту, слюсаря, візиту сусідів, листоноші, кур'єра і так далі), обмежте їх пересування по квартирі без Вашого відома – хоча б просто закрийте «зайві» кімнати.
Будьте уважні.
Ну і, звичайно, застрахуйтесь – самі, своїх близьких, своє житло та майно. На всяк випадок.